«ТМ Обжора»

Соціальна діяльність

«ТМ Обжора»   «ТМ Обжора»  Соціальна діяльність


Одним з основних принципів ТОВ «ТМ Обжора» є правильне ведення бізнесу. Наш успіх - це успіх кожного з наших співробітників, запорукою якого стало вміння поділитися ним з ближнім.

Як соціально-відповідальна компанія, ми прагнемо налагоджувати зв'язки з дитячими будинками, будинками-інтернатами та іншими закладами подібного типу. На даний момент ми надаємо допомогу і підтримку вихованцям інтернатів і будинків опіки в таких містах, як Донецьк, Харцизьк, Маріуполь та Єнакієво. Разом з цим, ТМ «Обжора» виступає спонсором проведення заходів, пов'язаних з урочистими святкуваннями Дня перемоги та Дня визволення Донбасу. Створюючи свято ветеранам, ми від усієї душі прагнемо висловити повагу та вдячність цим великим людям за чисте небо над головою і найцінніше, що є в житті, - нашу свободу.

Благодійність - це віра в добро, віра в те, що регулярна активність з нашого боку може створити міцний фундамент для тих, хто, на жаль, стоїть на щаблі соціально незахищеного населення нашої країни. З кожним днем ми розширюємо коло наших підопічних, і будемо раді співпрацювати з тими, кому наша допомога допоможе зробити нашу державу сильніше, а дітей - щасливішими.