«ТМ Обжора»

Історія

«ТМ Обжора»   «ТМ Обжора»  Історія

Затишно розмістившись в центрі ділових та торгівельних комунікацій Донецької області, крупний холдинг «Обжора» представлен мережею супермаркетів якірних ТЦ з високими показниками відвідуваності. Маючи в своєму розпорядженні велику торгівельну площу і значний штат робітників, мережа складається з 14 магазинів, що працюють у двох форматах: супермаркети і магазини біля будинку.

В історичній ретроспективі перший супермаркет «Обжора», сучасний магазин нового формату з торговою площею в 140 кв.м., відкрився в самому центрі Донецька в 1997 році. З його запуском модель ведення роздрібного бізнесу стала успішно застосовуватися, забезпечуючи орієнтування внутрішньої операційної діяльності компанії на високі стандарти організації всього трудового процесу. Покупці також оцінили переваги супермаркетів «Обжора», які включають:

широкий асортимент продукції;

власну пекарню;

власну кулінарію;

власний дистрибуційний центр по фрешу;

власний кондитерський цех;

продумане розташування товарів.

Зручний формат супермаркету спричинив за собою розширення мережі як на території Донецька (1997-2006), так і в таких містах, як Маріуполь (2007), Макіївка (2007), Харцизськ (2008) та Єнакієве (2009).

Сьогодні роздрібний ринок Донецька переживає бурхливе зростання, тоді як ринок професійної торговельної нерухомості міста проходить етап свого формування. За представленими даними, холдинг «Обжора» впевнено займає позицію лідера, розмістивши ТЦ і ТРЦ своєї мережі в центрі Донецька.

Пройшовши період свого становлення, зусилля компанії були спрямовані на детальне вивчення європейських стандартів ведення виробництва, а також на ретельний відбір та налагодження зв'язків з постачальниками. В цілому «Обжора» утримує сильні переговорні позиції, укладаючи довгострокові угоди з національними та закордонними постачальниками. Також добре розроблена закупівельна політика, заснована на строгих комерційних і технічних вимогах обох партнерських сторін.

Таким чином, будучи провідним роздрібним оператором Східної України, «Обжора» не зупиняється на досягнутому і планує активне розширення мережі на решту території країни.